B.K.S.I. PACKING, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44026986
DIČ: 2022575852
IČ DPH: SK2022575852
Podtatranského 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podtatranského 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.24
Dátum vzniku: 15. 3. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2008
Spisová značka: Sro/51169/B
Predmet podnikania (výber): faktoring a forfaiting; výroba obalových materiálov z dreva, plastu a papiera; baliace práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Frank Beliën od 15. 3. 2008
    konateľ
  • B.K.S.I. Packing Naamloze vennootschap od 15. 3. 2008
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B.K.S.I. PACKING, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 283,7 tis. €.

283,7 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
283,7 tis. €
Celkové výnosy
29,2 tis. €
Aktíva
24,5 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 371, 2023 −1,7 tis., 2024 1,9 tis., 2025 1,4 tis.20216,2 tis.20223712023−1,7 tis.20241,9 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 200,9 tis., 2022 233,2 tis., 2023 387,0 tis., 2024 280,5 tis., 2025 283,7 tis.2021200,9 tis.2022233,2 tis.2023387,0 tis.2024280,5 tis.2025283,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,7 tis. € 1,4 tis. €
2024 280,5 tis. € 1,9 tis. €
2023 387,0 tis. € -1,7 tis. €
2022 233,2 tis. € 371 €
2021 200,9 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky14,3 tis. €
  • Finančné účty14,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B.K.S.I. PACKING, s. r. o. v konkurze?

B.K.S.I. PACKING, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B.K.S.I. PACKING, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B.K.S.I. PACKING, s. r. o. tržby 283,7 tis. €.

Je firma B.K.S.I. PACKING, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B.K.S.I. PACKING, s. r. o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je B.K.S.I. PACKING, s. r. o. platiteľom DPH?

B.K.S.I. PACKING, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B.K.S.I. PACKING, s. r. o. sídli?

B.K.S.I. PACKING, s. r. o. má sídlo na adrese Podtatranského 1, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026