REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44012748
DIČ: 2022550860
IČ DPH: SK2022550860
Vladimíra Clementisa 6454/64, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vladimíra Clementisa 6454/64, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 8. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2008
Spisová značka: Sro/21552/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Drahoslav Holomek od 8. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Rastislav Pobiecký od 8. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 248,4 tis. €.

248,4 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
248,4 tis. €
Celkové výnosy
190,5 tis. €
Aktíva
97,4 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
31,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 14,2 tis., 2023 4,1 tis., 2024 8,8 tis., 2025 7,1 tis.202110,1 tis.202214,2 tis.20234,1 tis.20248,8 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 387,1 tis., 2022 394,8 tis., 2023 236,1 tis., 2024 236,0 tis., 2025 248,4 tis.2021387,1 tis.2022394,8 tis.2023236,1 tis.2024236,0 tis.2025248,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 248,4 tis. € 7,1 tis. €
2024 236,0 tis. € 8,8 tis. €
2023 236,1 tis. € 4,1 tis. €
2022 394,8 tis. € 14,2 tis. €
2021 387,1 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,8 tis. €
  • Zásoby148,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,8 tis. €
  • Finančné účty17,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy44,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky81,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. v konkurze?

REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. tržby 248,4 tis. €.

Je firma REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. platiteľom DPH?

REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. sídli?

REZIVO-OBCHOD TT, s.r.o. má sídlo na adrese Vladimíra Clementisa 6454/64, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026