KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43991599
DIČ: 2022540663
IČ DPH: SK2022540663
Panenská 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.71
Dátum vzniku: 13. 2. 2008
Základné imanie: 750,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2008
Spisová značka: Sro/50509/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Šatný od 1. 1. 2018
    konateľ
  • Raluca Hartmann od 7. 12. 2022
    konateľ
  • KiK Textilien und Non-Food GmbH od 15. 9. 2021
    spoločník
  • Petr Platil od 8. 7. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KiK textil a Non-Food spol. s r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 71,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 57,7 mil. €.

57,7 mil. €
Tržby
71,1 tis. €
Strata
57,9 mil. €
Celkové výnosy
12,5 mil. €
Aktíva
2,8 mil. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
23,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,6 mil., 2023 5,0 mil., 2024 1,2 mil., 2025 −71,1 tis.20211,7 mil.20221,6 mil.20235,0 mil.20241,2 mil.2025−71,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,4 mil., 2022 57,6 mil., 2023 69,1 mil., 2024 64,4 mil., 2025 57,7 mil.202142,4 mil.202257,6 mil.202369,1 mil.202464,4 mil.202557,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,7 mil. € -71,1 tis. €
2024 64,4 mil. € 1,2 mil. €
2023 69,1 mil. € 5,0 mil. €
2022 57,6 mil. € 1,6 mil. €
2021 42,4 mil. € 1,7 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Zásoby6,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky674,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie112,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie750,0 tis. €
  • Fondy zo zisku92,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-71,1 tis. €
  • Rezervy843,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky215,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie25,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KiK textil a Non-Food spol. s r. o. v konkurze?

KiK textil a Non-Food spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KiK textil a Non-Food spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KiK textil a Non-Food spol. s r. o. tržby 57,7 mil. €.

Je firma KiK textil a Non-Food spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KiK textil a Non-Food spol. s r. o. vykázala stratu 71,1 tis. €.

Je KiK textil a Non-Food spol. s r. o. platiteľom DPH?

KiK textil a Non-Food spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KiK textil a Non-Food spol. s r. o. sídli?

KiK textil a Non-Food spol. s r. o. má sídlo na adrese Panenská 6, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026