R J A R s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43985637
DIČ: 2022559715
IČ DPH: SK2022559715
Koreničova 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Koreničova 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 8. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2008
Spisová značka: Sro/50991/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu reklamy; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Urbanová od 8. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2020

Spoločnosť R J A R s. r. o. v roku 2020 sa prepadla zo zisku do straty 742 € a tržby jej narástli o 63 % na 79,4 tis. €.

79,4 tis. €
Tržby
742 €
Strata
33,3 tis. €
Aktíva
32,8 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 2,5 tis., 2017 2,8 tis., 2018 −153, 2019 1,7 tis., 2020 −74220162,5 tis.20172,8 tis.2018−15320191,7 tis.2020−742
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 139,6 tis., 2017 139,6 tis., 2018 25,1 tis., 2019 48,8 tis., 2020 79,4 tis.2016139,6 tis.2017139,6 tis.201825,1 tis.201948,8 tis.202079,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2020 79,4 tis. € -742 €
2019 48,8 tis. € 1,7 tis. €
2018 25,1 tis. € -153 €
2017 139,6 tis. € 2,8 tis. €
2016 139,6 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2020

Pasíva

  • Vlastné imanie32,8 tis. €
  • Záväzky498 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R J A R s. r. o. v konkurze?

R J A R s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R J A R s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 mala R J A R s. r. o. tržby 79,4 tis. €.

Je firma R J A R s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 R J A R s. r. o. vykázala stratu 742 €.

Je R J A R s. r. o. platiteľom DPH?

R J A R s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R J A R s. r. o. sídli?

R J A R s. r. o. má sídlo na adrese Koreničova 7, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026