LUX-EL mont, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43972667
DIČ: 2022542841
IČ DPH: SK2022542841
Mierová 2 A, Želiezovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 2 A, Želiezovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 22. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2008
Spisová značka: Sro/21660/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; oprava, údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Fazekaš od 9. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUX-EL mont, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 12,5 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 282,5 tis. €.

282,5 tis. €
Tržby
12,5 tis. €
Zisk
297,0 tis. €
Celkové výnosy
149,9 tis. €
Aktíva
64,9 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
20,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 20,0 tis., 2023 37,5 tis., 2024 18,4 tis., 2025 12,5 tis.20214,2 tis.202220,0 tis.202337,5 tis.202418,4 tis.202512,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 358,6 tis., 2022 284,6 tis., 2023 501,7 tis., 2024 315,8 tis., 2025 282,5 tis.2021358,6 tis.2022284,6 tis.2023501,7 tis.2024315,8 tis.2025282,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 282,5 tis. € 12,5 tis. €
2024 315,8 tis. € 18,4 tis. €
2023 501,7 tis. € 37,5 tis. €
2022 284,6 tis. € 20,0 tis. €
2021 358,6 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky101,6 tis. €
  • Finančné účty3,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy9,3 tis. €
  • Fondy zo zisku639 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,5 tis. €
  • Bankové úvery26,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUX-EL mont, s.r.o. v konkurze?

LUX-EL mont, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUX-EL mont, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUX-EL mont, s.r.o. tržby 282,5 tis. €.

Je firma LUX-EL mont, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUX-EL mont, s.r.o. dosiahla zisk 12,5 tis. €.

Je LUX-EL mont, s.r.o. platiteľom DPH?

LUX-EL mont, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUX-EL mont, s.r.o. sídli?

LUX-EL mont, s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 2 A, Želiezovce, 937 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026