STAVO - KOV Žilina, s. r. o

Aktívna spoločnosť
IČO: 43956572
DIČ: 2022533205
IČ DPH: SK2022533205
Bytčianska 56, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčianska 56, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.73
Dátum vzniku: 1. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2008
Spisová značka: Sro/20132/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kovoobrábanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Henrich Tomašec od 1. 2. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVO - KOV Žilina, s. r. o v roku 2025 znížila zisk o 94 % na 7,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
7,4 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
357,2 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
53,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,6 tis., 2022 20,2 tis., 2023 81,5 tis., 2024 126,8 tis., 2025 7,4 tis.202136,6 tis.202220,2 tis.202381,5 tis.2024126,8 tis.20257,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,7 mil.20211,3 mil.20221,2 mil.20231,6 mil.20241,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 7,4 tis. €
2024 1,8 mil. € 126,8 tis. €
2023 1,6 mil. € 81,5 tis. €
2022 1,2 mil. € 20,2 tis. €
2021 1,3 mil. € 36,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok33,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby59,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky399,2 tis. €
  • Finančné účty241,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie63,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov341,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,4 tis. €
  • Rezervy24,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky136,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky541,4 tis. €
  • Bankové úvery1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVO - KOV Žilina, s. r. o v konkurze?

STAVO - KOV Žilina, s. r. o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVO - KOV Žilina, s. r. o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVO - KOV Žilina, s. r. o tržby 1,7 mil. €.

Je firma STAVO - KOV Žilina, s. r. o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVO - KOV Žilina, s. r. o dosiahla zisk 7,4 tis. €.

Je STAVO - KOV Žilina, s. r. o platiteľom DPH?

STAVO - KOV Žilina, s. r. o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVO - KOV Žilina, s. r. o sídli?

STAVO - KOV Žilina, s. r. o má sídlo na adrese Bytčianska 56, Žilina, 010 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026