WEST MEDICAL SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43955711
DIČ: 2022553115
IČ DPH: SK2022553115
Zámocká 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 27. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2008
Spisová značka: Sro/50797/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Petrlík od 27. 2. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WEST MEDICAL SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 78 % na 154,9 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 459,9 tis. €.

459,9 tis. €
Tržby
154,9 tis. €
Zisk
459,9 tis. €
Celkové výnosy
715,2 tis. €
Aktíva
707,7 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
43,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,5 tis., 2022 161,6 tis., 2023 103,9 tis., 2024 87,1 tis., 2025 154,9 tis.202183,5 tis.2022161,6 tis.2023103,9 tis.202487,1 tis.2025154,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 200,3 tis., 2022 364,9 tis., 2023 370,2 tis., 2024 378,4 tis., 2025 459,9 tis.2021200,3 tis.2022364,9 tis.2023370,2 tis.2024378,4 tis.2025459,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 459,9 tis. € 154,9 tis. €
2024 378,4 tis. € 87,1 tis. €
2023 370,2 tis. € 103,9 tis. €
2022 364,9 tis. € 161,6 tis. €
2021 200,3 tis. € 83,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok597 €
  • Zásoby202,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky384,9 tis. €
  • Finančné účty127,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov543,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie154,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WEST MEDICAL SK, s.r.o. v konkurze?

WEST MEDICAL SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WEST MEDICAL SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WEST MEDICAL SK, s.r.o. tržby 459,9 tis. €.

Je firma WEST MEDICAL SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WEST MEDICAL SK, s.r.o. dosiahla zisk 154,9 tis. €.

Je WEST MEDICAL SK, s.r.o. platiteľom DPH?

WEST MEDICAL SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WEST MEDICAL SK, s.r.o. sídli?

WEST MEDICAL SK, s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026