SLOVMEDIA SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43930280
DIČ: 2022516826
IČ DPH: SK2022516826
Nám. slobody 1196/19, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. slobody 1196/19, Sereď Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 28. 9. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2018
Spisová značka: Sro/21279/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kuna od 1. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVMEDIA SK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 75,4 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
75,4 tis. €
Strata
4,9 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
450,0 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
70,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 176,8 tis., 2022 93,2 tis., 2023 139,1 tis., 2024 21,5 tis., 2025 −75,4 tis.2021176,8 tis.202293,2 tis.2023139,1 tis.202421,5 tis.2025−75,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,1 mil., 2022 3,0 mil., 2023 4,1 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,7 mil.20214,1 mil.20223,0 mil.20234,1 mil.20244,6 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € -75,4 tis. €
2024 4,6 mil. € 21,5 tis. €
2023 4,1 mil. € 139,1 tis. €
2022 3,0 mil. € 93,2 tis. €
2021 4,1 mil. € 176,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok258,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok17,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky189,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty91,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 tis. €
  • Fondy zo zisku694 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov517,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-75,4 tis. €
  • Rezervy45,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky76,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky645,5 tis. €
  • Bankové úvery383,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVMEDIA SK s.r.o. v konkurze?

SLOVMEDIA SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVMEDIA SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVMEDIA SK s.r.o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma SLOVMEDIA SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVMEDIA SK s.r.o. vykázala stratu 75,4 tis. €.

Je SLOVMEDIA SK s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVMEDIA SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVMEDIA SK s.r.o. sídli?

SLOVMEDIA SK s.r.o. má sídlo na adrese Nám. slobody 1196/19, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026