OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43905927
DIČ: 2022526968
IČ DPH: SK2022526968
Lysá pod Makytou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lysá pod Makytou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 23. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2008
Spisová značka: Sro/19656/R
Predmet podnikania (výber): výroba pekárenských výrobkov; cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t; maloobchod a veľkoobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Ondrička od 1. 2. 2015
    konateľ
  • Mgr. Alena Barteková od 23. 1. 2008
    konateľ
  • Obec Lysá pod Makytou od 27. 9. 2022
    spoločník
  • Ing. Vladimír Motúz od 23. 1. 2008
    člen dozornej rady
  • Mgr. Alexander Brežný od 29. 4. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Gertrúda Zlochová od 1. 2. 2015
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 15,3 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 806,2 tis. €.

806,2 tis. €
Tržby
15,3 tis. €
Zisk
888,3 tis. €
Celkové výnosy
424,0 tis. €
Aktíva
186,5 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
64,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,1 tis., 2022 20,8 tis., 2023 36,7 tis., 2024 222, 2025 15,3 tis.202117,1 tis.202220,8 tis.202336,7 tis.2024222202515,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 625,0 tis., 2022 670,9 tis., 2023 679,3 tis., 2024 702,9 tis., 2025 806,2 tis.2021625,0 tis.2022670,9 tis.2023679,3 tis.2024702,9 tis.2025806,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 806,2 tis. € 15,3 tis. €
2024 702,9 tis. € 222 €
2023 679,3 tis. € 36,7 tis. €
2022 670,9 tis. € 20,8 tis. €
2021 625,0 tis. € 17,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok254,6 tis. €
  • Zásoby11,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky200 €
  • Krátkodobé pohľadávky21,9 tis. €
  • Finančné účty132,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy13,2 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov149,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,3 tis. €
  • Rezervy21,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky95,8 tis. €
  • Bankové úvery43,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie74,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. v konkurze?

OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. tržby 806,2 tis. €.

Je firma OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. dosiahla zisk 15,3 tis. €.

Je OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. platiteľom DPH?

OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. sídli?

OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s. r. o. má sídlo na adrese Lysá pod Makytou, 020 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026