Farmake Plus s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 43902448
DIČ: 2022507575
Hollého 3, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 3, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 29. 12. 2007
Základné imanie: 10,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22551/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovanie v oblasti obchodu; sprostredkovanie v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloslav Chmeliar od 31. 12. 2009
    konateľlikvidátorspoločník
  • MVDr. Igor Rohoň od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Farmake Plus s.r.o. v likvidácii v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 74 % na 242,1 tis. €.

242,1 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Strata
17,7 tis. €
Aktíva
2,4 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 38,8 tis., 2021 75,0 tis., 2022 2,0 tis., 2023 3,7 tis., 2024 −8,6 tis.202038,8 tis.202175,0 tis.20222,0 tis.20233,7 tis.2024−8,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 2,2 mil., 2021 2,4 mil., 2022 1,1 mil., 2023 914,4 tis., 2024 242,1 tis.20202,2 mil.20212,4 mil.20221,1 mil.2023914,4 tis.2024242,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 242,1 tis. € -8,6 tis. €
2023 914,4 tis. € 3,7 tis. €
2022 1,1 mil. € 2,0 tis. €
2021 2,4 mil. € 75,0 tis. €
2020 2,2 mil. € 38,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie2,4 tis. €
  • Záväzky15,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farmake Plus s.r.o. v likvidácii v konkurze?

Farmake Plus s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farmake Plus s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Farmake Plus s.r.o. v likvidácii tržby 242,1 tis. €.

Je firma Farmake Plus s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Farmake Plus s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 8,6 tis. €.

Kde firma Farmake Plus s.r.o. v likvidácii sídli?

Farmake Plus s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Hollého 3, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026