MUDr. Viera Cigáňová s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43901433
DIČ: 2022522436
Záporožská 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záporožská 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 3. 1. 2008
Základné imanie: 6,8 tis. €
Spisová značka: Sro/49870/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Viera Cigáňová od 3. 1. 2008
    konateľspoločník
  • Richard Cigáň od 3. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 96,6 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 336,9 tis. €.

336,9 tis. €
Tržby
96,6 tis. €
Zisk
340,4 tis. €
Celkové výnosy
550,5 tis. €
Aktíva
526,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
61,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,1 tis., 2022 78,3 tis., 2023 80,3 tis., 2024 95,3 tis., 2025 96,6 tis.202145,1 tis.202278,3 tis.202380,3 tis.202495,3 tis.202596,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 254,2 tis., 2022 284,5 tis., 2023 308,3 tis., 2024 423,3 tis., 2025 336,9 tis.2021254,2 tis.2022284,5 tis.2023308,3 tis.2024423,3 tis.2025336,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 336,9 tis. € 96,6 tis. €
2024 423,3 tis. € 95,3 tis. €
2023 308,3 tis. € 80,3 tis. €
2022 284,5 tis. € 78,3 tis. €
2021 254,2 tis. € 45,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,0 tis. €
  • Finančné účty486,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov422,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie96,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. v konkurze?

MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. tržby 336,9 tis. €.

Je firma MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. dosiahla zisk 96,6 tis. €.

Kde firma MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. sídli?

MUDr. Viera Cigáňová s. r. o. má sídlo na adrese Záporožská 12, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026