Teas Slovakia spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43894160
DIČ: 2022513042
IČ DPH: SK2022513042
Pod Juhom 6477, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Juhom 6477, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 8. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2008
Spisová značka: Sro/19416/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (SW) so súhlasom autora; organizovanie kurzov, školení, seminárov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Javora od 8. 1. 2008
    konateľ
  • Ing. Vladimír Dedrle od 8. 1. 2008
    konateľ
  • TEAS spol. s r. o. od 10. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Teas Slovakia spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 36,4 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 465,2 tis. €.

465,2 tis. €
Tržby
36,4 tis. €
Zisk
474,8 tis. €
Celkové výnosy
97,6 tis. €
Aktíva
59,3 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
47,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,4 tis., 2022 43,5 tis., 2023 107,6 tis., 2024 110,7 tis., 2025 36,4 tis.202141,4 tis.202243,5 tis.2023107,6 tis.2024110,7 tis.202536,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 249,4 tis., 2022 305,9 tis., 2023 394,0 tis., 2024 417,7 tis., 2025 465,2 tis.2021249,4 tis.2022305,9 tis.2023394,0 tis.2024417,7 tis.2025465,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 465,2 tis. € 36,4 tis. €
2024 417,7 tis. € 110,7 tis. €
2023 394,0 tis. € 107,6 tis. €
2022 305,9 tis. € 43,5 tis. €
2021 249,4 tis. € 41,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok13,3 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,7 tis. €
  • Finančné účty47,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku16,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,4 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky31,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Teas Slovakia spol. s r. o. v konkurze?

Teas Slovakia spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Teas Slovakia spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Teas Slovakia spol. s r. o. tržby 465,2 tis. €.

Je firma Teas Slovakia spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Teas Slovakia spol. s r. o. dosiahla zisk 36,4 tis. €.

Je Teas Slovakia spol. s r. o. platiteľom DPH?

Teas Slovakia spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Teas Slovakia spol. s r. o. sídli?

Teas Slovakia spol. s r. o. má sídlo na adrese Pod Juhom 6477, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026