BM Investment s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43877087
DIČ: 2022502592
IČ DPH: SK2022502592
Pod Juhom 7666, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Juhom 7666, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 18. 12. 2007
Základné imanie: 253,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 1. 2008
Spisová značka: Sro/18592/R
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb; zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boban Peco od 18. 12. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BM Investment s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 141,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 218,9 tis. €.

218,9 tis. €
Tržby
141,0 tis. €
Zisk
714,3 tis. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
247,5 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
1,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,9 tis., 2022 31,7 tis., 2023 −36,0 tis., 2024 −58,3 tis., 2025 141,0 tis.202113,9 tis.202231,7 tis.2023−36,0 tis.2024−58,3 tis.2025141,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,7 tis., 2022 177,7 tis., 2023 164,1 tis., 2024 257,6 tis., 2025 218,9 tis.2021117,7 tis.2022177,7 tis.2023164,1 tis.2024257,6 tis.2025218,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,9 tis. € 141,0 tis. €
2024 257,6 tis. € -58,3 tis. €
2023 164,1 tis. € -36,0 tis. €
2022 177,7 tis. € 31,7 tis. €
2021 117,7 tis. € 13,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,7 tis. €
  • Finančné účty141,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie253,3 tis. €
  • Kapitálové fondy480,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-632,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie141,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Bankové úvery110,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BM Investment s. r. o. v konkurze?

BM Investment s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BM Investment s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BM Investment s. r. o. tržby 218,9 tis. €.

Je firma BM Investment s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BM Investment s. r. o. dosiahla zisk 141,0 tis. €.

Je BM Investment s. r. o. platiteľom DPH?

BM Investment s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BM Investment s. r. o. sídli?

BM Investment s. r. o. má sídlo na adrese Pod Juhom 7666, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026