KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43870325
DIČ: 2022549881
IČ DPH: SK2022549881
Janka Kráľa 363/13, Nová Dubnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Kráľa 363/13, Nová Dubnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 6. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2008
Spisová značka: Sro/19877/R
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Cabala od 12. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 276 % na 26,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 113,0 tis. €.

113,0 tis. €
Tržby
26,5 tis. €
Zisk
90,2 tis. €
Aktíva
71,3 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,3 tis., 2022 705, 2023 −358, 2024 7,1 tis., 2025 26,5 tis.202114,3 tis.20227052023−35820247,1 tis.202526,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,4 tis., 2022 79,7 tis., 2023 93,1 tis., 2024 117,8 tis., 2025 113,0 tis.202184,4 tis.202279,7 tis.202393,1 tis.2024117,8 tis.2025113,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,0 tis. € 26,5 tis. €
2024 117,8 tis. € 7,1 tis. €
2023 93,1 tis. € -358 €
2022 79,7 tis. € 705 €
2021 84,4 tis. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie71,3 tis. €
  • Záväzky18,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. v konkurze?

KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. tržby 113,0 tis. €.

Je firma KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. dosiahla zisk 26,5 tis. €.

Je KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. platiteľom DPH?

KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. sídli?

KOVOOBRABANIE C&M, s. r. o. má sídlo na adrese Janka Kráľa 363/13, Nová Dubnica, 018 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026