Plavecká akadémia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43862217
DIČ: 2022507047
IČ DPH: SK2022507047
Šustekova 1-3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 1-3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.51
Dátum vzniku: 15. 12. 2007
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2009
Spisová značka: Sro/49550/B
Predmet podnikania (výber): výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - tréner plávania; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Bachratý od 15. 12. 2007
    konateľspoločník
  • Pavol Vaculčík od 4. 10. 2022
    spoločník
  • Roman Baláž od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Plavecká akadémia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 92,4 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 629,7 tis. €.

629,7 tis. €
Tržby
92,4 tis. €
Zisk
671,4 tis. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
531,5 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
41,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −48,5 tis., 2022 105,3 tis., 2023 169,0 tis., 2024 158,6 tis., 2025 92,4 tis.2021−48,5 tis.2022105,3 tis.2023169,0 tis.2024158,6 tis.202592,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,3 tis., 2022 455,3 tis., 2023 780,1 tis., 2024 885,2 tis., 2025 629,7 tis.2021157,3 tis.2022455,3 tis.2023780,1 tis.2024885,2 tis.2025629,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 629,7 tis. € 92,4 tis. €
2024 885,2 tis. € 158,6 tis. €
2023 780,1 tis. € 169,0 tis. €
2022 455,3 tis. € 105,3 tis. €
2021 157,3 tis. € -48,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Zásoby8,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky92,8 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Kapitálové fondy115,9 tis. €
  • Fondy zo zisku667 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov315,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie92,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky733,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky484,2 tis. €
  • Bankové úvery569,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Plavecká akadémia, s. r. o. v konkurze?

Plavecká akadémia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Plavecká akadémia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Plavecká akadémia, s. r. o. tržby 629,7 tis. €.

Je firma Plavecká akadémia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Plavecká akadémia, s. r. o. dosiahla zisk 92,4 tis. €.

Je Plavecká akadémia, s. r. o. platiteľom DPH?

Plavecká akadémia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Plavecká akadémia, s. r. o. sídli?

Plavecká akadémia, s. r. o. má sídlo na adrese Šustekova 1-3, Bratislava, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026