GASTROSTOMED, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43861806
DIČ: 2022515825
Partizánska 6079/2A, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 6079/2A, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 10. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/21022/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovanie v oblasti obchodu; sprostredkovanie v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Erika Jutková od 10. 1. 2008
    konateľspoločník
  • MUDr. Jaroslav Jutka od 10. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTROSTOMED, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 168,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 468,5 tis. €.

468,5 tis. €
Tržby
168,4 tis. €
Zisk
468,5 tis. €
Celkové výnosy
625,8 tis. €
Aktíva
594,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
77,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 180,9 tis., 2022 123,3 tis., 2023 181,2 tis., 2024 141,0 tis., 2025 168,4 tis.2021180,9 tis.2022123,3 tis.2023181,2 tis.2024141,0 tis.2025168,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 494,6 tis., 2022 414,5 tis., 2023 480,4 tis., 2024 433,6 tis., 2025 468,5 tis.2021494,6 tis.2022414,5 tis.2023480,4 tis.2024433,6 tis.2025468,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 468,5 tis. € 168,4 tis. €
2024 433,6 tis. € 141,0 tis. €
2023 480,4 tis. € 181,2 tis. €
2022 414,5 tis. € 123,3 tis. €
2021 494,6 tis. € 180,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,6 tis. €
  • Finančné účty536,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov418,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie168,4 tis. €
  • Rezervy216 €
  • Krátkodobé záväzky25,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTROSTOMED, s. r. o. v konkurze?

GASTROSTOMED, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTROSTOMED, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTROSTOMED, s. r. o. tržby 468,5 tis. €.

Je firma GASTROSTOMED, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTROSTOMED, s. r. o. dosiahla zisk 168,4 tis. €.

Kde firma GASTROSTOMED, s. r. o. sídli?

GASTROSTOMED, s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 6079/2A, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026