ESTETIKA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43853943
DIČ: 2022509808
IČ DPH: SK2022509808
Kukučínova ul. 629/39, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova ul. 629/39, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.45
Dátum vzniku: 28. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2008
Spisová značka: Sro/22038/T
Predmet podnikania (výber): prenájom strojov, zariadení, prístrojov, automobilov, iných dopravných prostriedkov, potrieb pre dmoácnosť, tovaru os…; kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erika Mészárosová od 13. 5. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESTETIKA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 1 % na 20,2 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 74,0 tis. €.

74,0 tis. €
Tržby
20,2 tis. €
Strata
32,9 tis. €
Aktíva
-16,5 tis. €
Vlastné imanie
150 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 2,4 tis., 2023 26,8 tis., 2024 −20,3 tis., 2025 −20,2 tis.20211,3 tis.20222,4 tis.202326,8 tis.2024−20,3 tis.2025−20,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,3 tis., 2022 90,6 tis., 2023 89,3 tis., 2024 98,1 tis., 2025 74,0 tis.202169,3 tis.202290,6 tis.202389,3 tis.202498,1 tis.202574,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,0 tis. € -20,2 tis. €
2024 98,1 tis. € -20,3 tis. €
2023 89,3 tis. € 26,8 tis. €
2022 90,6 tis. € 2,4 tis. €
2021 69,3 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-16,5 tis. €
  • Záväzky49,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESTETIKA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ESTETIKA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESTETIKA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESTETIKA Slovakia, s.r.o. tržby 74,0 tis. €.

Je firma ESTETIKA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESTETIKA Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 20,2 tis. €.

Je ESTETIKA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ESTETIKA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESTETIKA Slovakia, s.r.o. sídli?

ESTETIKA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Kukučínova ul. 629/39, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026