VEVA travel, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43847391
DIČ: 2022512261
IČ DPH: SK2022512261
Alžbetina 9, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alžbetina 9, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 28. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2008
Spisová značka: Sro/20960/V
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej kancelárie; sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Berezňanin od 27. 3. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Valéria Berezňaninová od 22. 9. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VEVA travel, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 154,4 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 369,0 tis. €.

369,0 tis. €
Tržby
154,4 tis. €
Zisk
369,2 tis. €
Celkové výnosy
681,8 tis. €
Aktíva
565,1 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
71,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,3 tis., 2022 109,5 tis., 2023 138,1 tis., 2024 147,9 tis., 2025 154,4 tis.2021−24,3 tis.2022109,5 tis.2023138,1 tis.2024147,9 tis.2025154,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,6 tis., 2022 279,3 tis., 2023 362,7 tis., 2024 436,5 tis., 2025 369,0 tis.202169,6 tis.2022279,3 tis.2023362,7 tis.2024436,5 tis.2025369,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 369,0 tis. € 154,4 tis. €
2024 436,5 tis. € 147,9 tis. €
2023 362,7 tis. € 138,1 tis. €
2022 279,3 tis. € 109,5 tis. €
2021 69,6 tis. € -24,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok30,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky167,3 tis. €
  • Finančné účty479,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov404,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie154,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky72,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,0 tis. €
  • Bankové úvery37,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VEVA travel, s.r.o. v konkurze?

VEVA travel, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VEVA travel, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VEVA travel, s.r.o. tržby 369,0 tis. €.

Je firma VEVA travel, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VEVA travel, s.r.o. dosiahla zisk 154,4 tis. €.

Je VEVA travel, s.r.o. platiteľom DPH?

VEVA travel, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VEVA travel, s.r.o. sídli?

VEVA travel, s.r.o. má sídlo na adrese Alžbetina 9, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026