2R Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43842526
DIČ: 2022494826
IČ DPH: SK2022494826
Zochova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zochova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 12. 2007
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2012
Spisová značka: Sro/49298/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rudolf Rusnák od 3. 9. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2R Invest s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 16,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 626,5 tis. €.

626,5 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
636,0 tis. €
Celkové výnosy
112,0 tis. €
Aktíva
62,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 2,6 tis., 2023 8,6 tis., 2024 16,5 tis., 2025 16,2 tis.20219,9 tis.20222,6 tis.20238,6 tis.202416,5 tis.202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 364,8 tis., 2022 566,7 tis., 2023 729,8 tis., 2024 641,1 tis., 2025 626,5 tis.2021364,8 tis.2022566,7 tis.2023729,8 tis.2024641,1 tis.2025626,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 626,5 tis. € 16,2 tis. €
2024 641,1 tis. € 16,5 tis. €
2023 729,8 tis. € 8,6 tis. €
2022 566,7 tis. € 2,6 tis. €
2021 364,8 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,2 tis. €
  • Finančné účty20,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy996 €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,2 tis. €
  • Rezervy266 €
  • Dlhodobé záväzky445 €
  • Krátkodobé záväzky36,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2R Invest s. r. o. v konkurze?

2R Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2R Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2R Invest s. r. o. tržby 626,5 tis. €.

Je firma 2R Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2R Invest s. r. o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Je 2R Invest s. r. o. platiteľom DPH?

2R Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2R Invest s. r. o. sídli?

2R Invest s. r. o. má sídlo na adrese Zochova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026