FM Invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43841112
DIČ: 2022487291
IČ DPH: SK2022487291
SNP 1426/5, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 1426/5, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 29. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2008
Spisová značka: Sro/18515/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovanie v oblasti obchodu, výroby a služieb; podnikateľské poradenstvo v oblasti stratégie a taktiky podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Feranc od 19. 6. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Feranc od 29. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FM Invest, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 29,0 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 52,8 tis. €.

52,8 tis. €
Tržby
29,0 tis. €
Zisk
70,1 tis. €
Aktíva
38,6 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 18,6 tis., 2023 22,3 tis., 2024 22,1 tis., 2025 29,0 tis.202118,3 tis.202218,6 tis.202322,3 tis.202422,1 tis.202529,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,7 tis., 2022 48,8 tis., 2023 49,8 tis., 2024 44,5 tis., 2025 52,8 tis.202149,7 tis.202248,8 tis.202349,8 tis.202444,5 tis.202552,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,8 tis. € 29,0 tis. €
2024 44,5 tis. € 22,1 tis. €
2023 49,8 tis. € 22,3 tis. €
2022 48,8 tis. € 18,6 tis. €
2021 49,7 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,6 tis. €
  • Záväzky31,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FM Invest, s. r. o. v konkurze?

FM Invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FM Invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FM Invest, s. r. o. tržby 52,8 tis. €.

Je firma FM Invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FM Invest, s. r. o. dosiahla zisk 29,0 tis. €.

Je FM Invest, s. r. o. platiteľom DPH?

FM Invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FM Invest, s. r. o. sídli?

FM Invest, s. r. o. má sídlo na adrese SNP 1426/5, Považská Bystrica, 017 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026