BIZ - PAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43835694
DIČ: 2022503318
IČ DPH: SK2022503318
Hlavná 115/8, Slovenský Grob

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 115/8, Slovenský Grob Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.24
Dátum vzniku: 1. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2008
Spisová značka: Sro/48970/B
Predmet podnikania (výber): výkup, predaj a oprava drevených paliet; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Biznár od 1. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BIZ - PAL s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 113,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
113,2 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
842,7 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 399,9 tis., 2022 582,0 tis., 2023 298,1 tis., 2024 99,4 tis., 2025 113,2 tis.2021399,9 tis.2022582,0 tis.2023298,1 tis.202499,4 tis.2025113,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 3,0 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.20211,9 mil.20223,0 mil.20231,8 mil.20241,7 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 113,2 tis. €
2024 1,7 mil. € 99,4 tis. €
2023 1,8 mil. € 298,1 tis. €
2022 3,0 mil. € 582,0 tis. €
2021 1,9 mil. € 399,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok458,4 tis. €
  • Zásoby101,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky424,9 tis. €
  • Finančné účty158,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy375,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov347,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie113,2 tis. €
  • Rezervy435 €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky297,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BIZ - PAL s. r. o. v konkurze?

BIZ - PAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BIZ - PAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BIZ - PAL s. r. o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma BIZ - PAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BIZ - PAL s. r. o. dosiahla zisk 113,2 tis. €.

Je BIZ - PAL s. r. o. platiteľom DPH?

BIZ - PAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BIZ - PAL s. r. o. sídli?

BIZ - PAL s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 115/8, Slovenský Grob, 900 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026