Finhouses, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43833578
DIČ: 2022481032
IČ DPH: SK2022481032
Mojšová Lúčka 118, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojšová Lúčka 118, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.10
Dátum vzniku: 15. 11. 2007
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2007
Spisová značka: Sro/19754/L
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Haneli od 15. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Finhouses, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 15,8 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 835,2 tis. €.

835,2 tis. €
Tržby
15,8 tis. €
Strata
840,0 tis. €
Celkové výnosy
254,1 tis. €
Aktíva
81,1 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 6,2 tis., 2023 13,4 tis., 2024 9,1 tis., 2025 −15,8 tis.20214,2 tis.20226,2 tis.202313,4 tis.20249,1 tis.2025−15,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 769,7 tis., 2022 1,1 mil., 2023 696,4 tis., 2024 681,8 tis., 2025 835,2 tis.2021769,7 tis.20221,1 mil.2023696,4 tis.2024681,8 tis.2025835,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 835,2 tis. € -15,8 tis. €
2024 681,8 tis. € 9,1 tis. €
2023 696,4 tis. € 13,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 6,2 tis. €
2021 769,7 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok164,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,8 tis. €
  • Zásoby27 €
  • Krátkodobé pohľadávky61,3 tis. €
  • Finančné účty20,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-110,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-15,8 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Krátkodobé záväzky172,8 tis. €
  • Bankové úvery5 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Finhouses, s. r. o. v konkurze?

Finhouses, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Finhouses, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Finhouses, s. r. o. tržby 835,2 tis. €.

Je firma Finhouses, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Finhouses, s. r. o. vykázala stratu 15,8 tis. €.

Je Finhouses, s. r. o. platiteľom DPH?

Finhouses, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Finhouses, s. r. o. sídli?

Finhouses, s. r. o. má sídlo na adrese Mojšová Lúčka 118, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026