R - PROJECT INVEST s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43831915
DIČ: 2022487511
IČ DPH: SK2022487511
Pečnianska 27, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pečnianska 27, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 24. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2007
Spisová značka: Sro/49146/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) alebo na jeho preda…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva, inzercie, reklamy a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Georgína Bergendyová od 10. 6. 2021
    konateľ
  • PhDr. Věra Urbanová od 2. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R - PROJECT INVEST s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 22,3 tis. €.

22,3 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Strata
22,3 tis. €
Celkové výnosy
250,1 tis. €
Aktíva
224,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
31,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 2,8 tis., 2023 3,7 tis., 2024 1,1 tis., 2025 −3,5 tis.20211,8 tis.20222,8 tis.20233,7 tis.20241,1 tis.2025−3,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 505,5 tis., 2022 810,2 tis., 2023 267,4 tis., 2024 26,1 tis., 2025 22,3 tis.2021505,5 tis.2022810,2 tis.2023267,4 tis.202426,1 tis.202522,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,3 tis. € -3,5 tis. €
2024 26,1 tis. € 1,1 tis. €
2023 267,4 tis. € 3,7 tis. €
2022 810,2 tis. € 2,8 tis. €
2021 505,5 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky117,6 tis. €
  • Finančné účty131,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R - PROJECT INVEST s. r. o. v konkurze?

R - PROJECT INVEST s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R - PROJECT INVEST s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R - PROJECT INVEST s. r. o. tržby 22,3 tis. €.

Je firma R - PROJECT INVEST s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R - PROJECT INVEST s. r. o. vykázala stratu 3,5 tis. €.

Je R - PROJECT INVEST s. r. o. platiteľom DPH?

R - PROJECT INVEST s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R - PROJECT INVEST s. r. o. sídli?

R - PROJECT INVEST s. r. o. má sídlo na adrese Pečnianska 27, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026