Autodiely RP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43831338
DIČ: 2022486752
IČ DPH: SK2022486752
Horelica 105, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horelica 105, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 23. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 12. 2007
Spisová značka: Sro/19778/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Mrázik od 31. 10. 2014
    konateľ
  • Peter Jašurek od 31. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Autodiely RP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 18,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 397,6 tis. €.

397,6 tis. €
Tržby
18,8 tis. €
Zisk
404,6 tis. €
Celkové výnosy
225,6 tis. €
Aktíva
200,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
19,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,3 tis., 2022 26,8 tis., 2023 27,2 tis., 2024 22,2 tis., 2025 18,8 tis.202121,3 tis.202226,8 tis.202327,2 tis.202422,2 tis.202518,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 444,4 tis., 2022 451,4 tis., 2023 466,1 tis., 2024 399,7 tis., 2025 397,6 tis.2021444,4 tis.2022451,4 tis.2023466,1 tis.2024399,7 tis.2025397,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 397,6 tis. € 18,8 tis. €
2024 399,7 tis. € 22,2 tis. €
2023 466,1 tis. € 27,2 tis. €
2022 451,4 tis. € 26,8 tis. €
2021 444,4 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,0 tis. €
  • Zásoby35,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,0 tis. €
  • Finančné účty124,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov171,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,8 tis. €
  • Rezervy380 €
  • Krátkodobé záväzky24,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Autodiely RP, s.r.o. v konkurze?

Autodiely RP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Autodiely RP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Autodiely RP, s.r.o. tržby 397,6 tis. €.

Je firma Autodiely RP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Autodiely RP, s.r.o. dosiahla zisk 18,8 tis. €.

Je Autodiely RP, s.r.o. platiteľom DPH?

Autodiely RP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Autodiely RP, s.r.o. sídli?

Autodiely RP, s.r.o. má sídlo na adrese Horelica 105, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026