GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43828728
DIČ: 2022497741
IČ DPH: SK2022497741
Laurinská 134/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 134/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 11. 2007
Základné imanie: 33,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2008
Spisová značka: Sro/157810/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Robert Horváth od 11. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Roman Feranec od 11. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 67 % na 29,6 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 154,5 tis. €.

154,5 tis. €
Tržby
29,6 tis. €
Zisk
169,0 tis. €
Aktíva
145,1 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,7 tis., 2022 5,6 tis., 2023 126, 2024 17,7 tis., 2025 29,6 tis.202121,7 tis.20225,6 tis.2023126202417,7 tis.202529,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,9 tis., 2022 162,6 tis., 2023 160,5 tis., 2024 177,8 tis., 2025 154,5 tis.2021136,9 tis.2022162,6 tis.2023160,5 tis.2024177,8 tis.2025154,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 154,5 tis. € 29,6 tis. €
2024 177,8 tis. € 17,7 tis. €
2023 160,5 tis. € 126 €
2022 162,6 tis. € 5,6 tis. €
2021 136,9 tis. € 21,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie145,1 tis. €
  • Záväzky23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. v konkurze?

GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. tržby 154,5 tis. €.

Je firma GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. dosiahla zisk 29,6 tis. €.

Je GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. platiteľom DPH?

GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. sídli?

GRADIAL INVESTMENT MANAGEMENT, s. r. o. má sídlo na adrese Laurinská 134/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026