M.P.Trade, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43808115
DIČ: 2022467502
IČ DPH: SK2022467502
Chotárna 11, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chotárna 11, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.21
Dátum vzniku: 27. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 11. 2007
Spisová značka: Sro/19685/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Dubeň od 8. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.P.Trade, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 728,7 tis. € a tržby jej ostali na 9,2 mil. €.

9,2 mil. €
Tržby
728,7 tis. €
Zisk
9,3 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
12,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 329,8 tis., 2022 367,6 tis., 2023 548,3 tis., 2024 587,1 tis., 2025 728,7 tis.2021329,8 tis.2022367,6 tis.2023548,3 tis.2024587,1 tis.2025728,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,8 mil., 2022 8,3 mil., 2023 8,4 mil., 2024 9,2 mil., 2025 9,2 mil.20216,8 mil.20228,3 mil.20238,4 mil.20249,2 mil.20259,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,2 mil. € 728,7 tis. €
2024 9,2 mil. € 587,1 tis. €
2023 8,4 mil. € 548,3 tis. €
2022 8,3 mil. € 367,6 tis. €
2021 6,8 mil. € 329,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok683 €
  • Dlhodobý hmotný majetok244,8 tis. €
  • Zásoby165,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky774 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty867,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku25,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov935,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie728,7 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky830,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.P.Trade, spol. s r. o. v konkurze?

M.P.Trade, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.P.Trade, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.P.Trade, spol. s r. o. tržby 9,2 mil. €.

Je firma M.P.Trade, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.P.Trade, spol. s r. o. dosiahla zisk 728,7 tis. €.

Je M.P.Trade, spol. s r. o. platiteľom DPH?

M.P.Trade, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.P.Trade, spol. s r. o. sídli?

M.P.Trade, spol. s r. o. má sídlo na adrese Chotárna 11, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026