SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43805035
DIČ: 2022471660
IČ DPH: SK2022471660
Šustekova 49, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 49, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 31. 10. 2007
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2007
Spisová značka: Sro/48715/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Renato Detomi od 12. 10. 2016
    konateľspoločník
  • DE GROUP SRL od 22. 1. 2023
    spoločník
  • Martina Detomi od 19. 12. 2024
    prokurista
  • Nicola Detomi od 19. 12. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 8,4 tis. € a tržby jej ostali na 255,9 tis. €.

255,9 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
279,5 tis. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
91,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 103,4 tis., 2023 11,7 tis., 2024 68,5 tis., 2025 8,4 tis.20213,0 tis.2022103,4 tis.202311,7 tis.202468,5 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 172,3 tis., 2022 304,7 tis., 2023 174,6 tis., 2024 255,2 tis., 2025 255,9 tis.2021172,3 tis.2022304,7 tis.2023174,6 tis.2024255,2 tis.2025255,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 255,9 tis. € 8,4 tis. €
2024 255,2 tis. € 68,5 tis. €
2023 174,6 tis. € 11,7 tis. €
2022 304,7 tis. € 103,4 tis. €
2021 172,3 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky209,3 tis. €
  • Finančné účty12,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy150,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky741,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,3 tis. €
  • Bankové úvery408,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. v konkurze?

SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. tržby 255,9 tis. €.

Je firma SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. platiteľom DPH?

SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. sídli?

SK BLU INVESTIMENTS, s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 49, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026