Správa.1.c.s.sk.s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43785662
DIČ: 2022464818
IČ DPH: SK2022464818
A. Hlinku 3/816, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 3/816, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 17. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 8. 2015
Spisová značka: Sro/19631/L
Predmet podnikania (výber): zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Lokaj od 17. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Správa.1.c.s.sk.s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 35 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 88,0 tis. €.

88,0 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
136,3 tis. €
Aktíva
45,2 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 2,8 tis., 2021 6,4 tis., 2022 5,7 tis., 2023 5,5 tis., 2024 3,5 tis.20202,8 tis.20216,4 tis.20225,7 tis.20235,5 tis.20243,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 61,7 tis., 2021 72,2 tis., 2022 89,6 tis., 2023 92,6 tis., 2024 88,0 tis.202061,7 tis.202172,2 tis.202289,6 tis.202392,6 tis.202488,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 88,0 tis. € 3,5 tis. €
2023 92,6 tis. € 5,5 tis. €
2022 89,6 tis. € 5,7 tis. €
2021 72,2 tis. € 6,4 tis. €
2020 61,7 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie45,2 tis. €
  • Záväzky91,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Správa.1.c.s.sk.s.r.o. v konkurze?

Správa.1.c.s.sk.s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Správa.1.c.s.sk.s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Správa.1.c.s.sk.s.r.o. tržby 88,0 tis. €.

Je firma Správa.1.c.s.sk.s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Správa.1.c.s.sk.s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je Správa.1.c.s.sk.s.r.o. platiteľom DPH?

Správa.1.c.s.sk.s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Správa.1.c.s.sk.s.r.o. sídli?

Správa.1.c.s.sk.s.r.o. má sídlo na adrese A. Hlinku 3/816, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026