N.A.P.R. - SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43765149
DIČ: 2022467183
IČ DPH: SK2022467183
Hapákova 1, Ľubotice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hapákova 1, Ľubotice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 24. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 2007
Spisová značka: Sro/19264/P
Predmet podnikania (výber): kuriérska služba; montáž sadrokartónových podhľadov a priečok; donášková služba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Staurovský od 24. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N.A.P.R. - SK, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 62,6 tis. €.

62,6 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
105,9 tis. €
Aktíva
39,0 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 1,5 tis., 2023 −1,9 tis., 2024 −385, 2025 4,3 tis.20212,8 tis.20221,5 tis.2023−1,9 tis.2024−38520254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 177,4 tis., 2022 133,0 tis., 2023 107,1 tis., 2024 114,3 tis., 2025 62,6 tis.2021177,4 tis.2022133,0 tis.2023107,1 tis.2024114,3 tis.202562,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,6 tis. € 4,3 tis. €
2024 114,3 tis. € -385 €
2023 107,1 tis. € -1,9 tis. €
2022 133,0 tis. € 1,5 tis. €
2021 177,4 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,0 tis. €
  • Záväzky66,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N.A.P.R. - SK, s. r. o. v konkurze?

N.A.P.R. - SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N.A.P.R. - SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N.A.P.R. - SK, s. r. o. tržby 62,6 tis. €.

Je firma N.A.P.R. - SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N.A.P.R. - SK, s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je N.A.P.R. - SK, s. r. o. platiteľom DPH?

N.A.P.R. - SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N.A.P.R. - SK, s. r. o. sídli?

N.A.P.R. - SK, s. r. o. má sídlo na adrese Hapákova 1, Ľubotice, 080 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026