MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36869040
DIČ: 2023076429
G. Czuczora 1, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: G. Czuczora 1, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 23. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27131/N
Predmet podnikania: prevádzkovať zdravotnícke zariadenie v odbore všeobecné lekárstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Juraj Božík od 6. 10. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 27,9 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 148,4 tis. €.

148,4 tis. €
Tržby
27,9 tis. €
Zisk
185,7 tis. €
Aktíva
181,0 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,1 tis., 2022 17,4 tis., 2023 33,7 tis., 2024 27,3 tis., 2025 27,9 tis.202118,1 tis.202217,4 tis.202333,7 tis.202427,3 tis.202527,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,5 tis., 2022 102,7 tis., 2023 129,9 tis., 2024 138,1 tis., 2025 148,4 tis.202198,5 tis.2022102,7 tis.2023129,9 tis.2024138,1 tis.2025148,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 148,4 tis. € 27,9 tis. €
2024 138,1 tis. € 27,3 tis. €
2023 129,9 tis. € 33,7 tis. €
2022 102,7 tis. € 17,4 tis. €
2021 98,5 tis. € 18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie181,0 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. v konkurze?

MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. tržby 148,4 tis. €.

Je firma MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. dosiahla zisk 27,9 tis. €.

Kde firma MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. sídli?

MEDCENTRUM Nové Zámky, s.r.o. má sídlo na adrese G. Czuczora 1, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026