ZADA PAIN CLINIC s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36868868
DIČ: 2023070071
IČ DPH: SK2023070071
Nemocničná 1548/87, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemocničná 1548/87, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 3. 7. 2010
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/53198/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej …; poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zariadení spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v špecializačnom odb…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adrián Ahmadzada od 1. 8. 2024
    konateľspoločník
  • MUDr. Azim Ahmadzada od 3. 7. 2010
    konateľspoločník
  • Dávid Ahmadzada od 17. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZADA PAIN CLINIC s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 102,1 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 382,3 tis. €.

382,3 tis. €
Tržby
102,1 tis. €
Zisk
401,1 tis. €
Celkové výnosy
356,0 tis. €
Aktíva
205,6 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
56,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,7 tis., 2022 57,8 tis., 2023 103,5 tis., 2024 90,5 tis., 2025 102,1 tis.202163,7 tis.202257,8 tis.2023103,5 tis.202490,5 tis.2025102,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 317,2 tis., 2022 331,2 tis., 2023 365,5 tis., 2024 401,0 tis., 2025 382,3 tis.2021317,2 tis.2022331,2 tis.2023365,5 tis.2024401,0 tis.2025382,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 382,3 tis. € 102,1 tis. €
2024 401,0 tis. € 90,5 tis. €
2023 365,5 tis. € 103,5 tis. €
2022 331,2 tis. € 57,8 tis. €
2021 317,2 tis. € 63,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok135,0 tis. €
  • Zásoby43,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,5 tis. €
  • Finančné účty129,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov87,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,1 tis. €
  • Rezervy830 €
  • Dlhodobé záväzky3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky146,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZADA PAIN CLINIC s. r. o. v konkurze?

ZADA PAIN CLINIC s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZADA PAIN CLINIC s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZADA PAIN CLINIC s. r. o. tržby 382,3 tis. €.

Je firma ZADA PAIN CLINIC s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZADA PAIN CLINIC s. r. o. dosiahla zisk 102,1 tis. €.

Je ZADA PAIN CLINIC s. r. o. platiteľom DPH?

ZADA PAIN CLINIC s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZADA PAIN CLINIC s. r. o. sídli?

ZADA PAIN CLINIC s. r. o. má sídlo na adrese Nemocničná 1548/87, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026