NeoVízia Trnava s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36867705
DIČ: 2023009956
Starohájska 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starohájska 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 1. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/25351/T
Predmet podnikania: prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia- 1.ambulanciu v kategórii lekár v špecializačnom odbore- oftalmológia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Radovan Piovarči od 1. 10. 2012
    konateľ
  • Petr Kocian od 1. 10. 2019
    konateľ
  • Neovízia s. r. o. od 4. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NeoVízia Trnava s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 66,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 666,7 tis. €.

666,7 tis. €
Tržby
66,3 tis. €
Zisk
671,0 tis. €
Celkové výnosy
190,7 tis. €
Aktíva
71,8 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
66,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,5 tis., 2022 4,6 tis., 2023 37,8 tis., 2024 64,7 tis., 2025 66,3 tis.202129,5 tis.20224,6 tis.202337,8 tis.202464,7 tis.202566,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 348,8 tis., 2022 427,7 tis., 2023 537,9 tis., 2024 598,1 tis., 2025 666,7 tis.2021348,8 tis.2022427,7 tis.2023537,9 tis.2024598,1 tis.2025666,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 666,7 tis. € 66,3 tis. €
2024 598,1 tis. € 64,7 tis. €
2023 537,9 tis. € 37,8 tis. €
2022 427,7 tis. € 4,6 tis. €
2021 348,8 tis. € 29,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,8 tis. €
  • Zásoby1,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,7 tis. €
  • Finančné účty88,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie169 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,3 tis. €
  • Rezervy4,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky111,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NeoVízia Trnava s. r. o. v konkurze?

NeoVízia Trnava s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NeoVízia Trnava s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NeoVízia Trnava s. r. o. tržby 666,7 tis. €.

Je firma NeoVízia Trnava s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NeoVízia Trnava s. r. o. dosiahla zisk 66,3 tis. €.

Kde firma NeoVízia Trnava s. r. o. sídli?

NeoVízia Trnava s. r. o. má sídlo na adrese Starohájska 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026