Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36866067
DIČ: 2022938258
IČ DPH: SK2022938258
Cesta do Hanisky 11, Košice-Šaca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cesta do Hanisky 11, Košice-Šaca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 18. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2011
Spisová značka: Sro/24784/V
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností bez poskytnutia iných než základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Dieter Schatz od 28. 3. 2011
    konateľ
  • Loacker Privatstiftung od 1. 2. 2023
    spoločník
  • Loacker erneuerbare Energien GmbH od 1. 2. 2023
    spoločník
  • Ing. Marek Dzuro od 28. 3. 2011
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 95,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 419,3 tis. €.

419,3 tis. €
Tržby
95,0 tis. €
Zisk
419,4 tis. €
Celkové výnosy
157,0 tis. €
Aktíva
100,5 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
71,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 114,3 tis., 2022 104,6 tis., 2023 122,3 tis., 2024 123,2 tis., 2025 95,0 tis.2021114,3 tis.2022104,6 tis.2023122,3 tis.2024123,2 tis.202595,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 426,3 tis., 2022 441,8 tis., 2023 418,9 tis., 2024 432,3 tis., 2025 419,3 tis.2021426,3 tis.2022441,8 tis.2023418,9 tis.2024432,3 tis.2025419,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 419,3 tis. € 95,0 tis. €
2024 432,3 tis. € 123,2 tis. €
2023 418,9 tis. € 122,3 tis. €
2022 441,8 tis. € 104,6 tis. €
2021 426,3 tis. € 114,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok104,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,5 tis. €
  • Finančné účty18,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie100,5 tis. €
  • Záväzky56,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. v konkurze?

Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. tržby 419,3 tis. €.

Je firma Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. dosiahla zisk 95,0 tis. €.

Je Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. platiteľom DPH?

Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. sídli?

Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o. má sídlo na adrese Cesta do Hanisky 11, Košice-Šaca, 040 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026