Tatry Real Estate s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36865907
DIČ: 2022936432
IČ DPH: SK2022936432
Horná Vančurova 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Vančurova 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 10. 12. 2009
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 7. 2012
Spisová značka: Sro/61847/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmom; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Strýčková od 2. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Katarína Strýčková od 2. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Zuzana Strýčková od 13. 1. 2012
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatry Real Estate s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 147,5 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 442,8 tis. €.

442,8 tis. €
Tržby
147,5 tis. €
Zisk
567,6 tis. €
Celkové výnosy
7,1 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
81,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −172,0 tis., 2022 −81,7 tis., 2023 188,7 tis., 2024 288,2 tis., 2025 147,5 tis.2021−172,0 tis.2022−81,7 tis.2023188,7 tis.2024288,2 tis.2025147,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,4 tis., 2022 158,8 tis., 2023 466,5 tis., 2024 589,1 tis., 2025 442,8 tis.202188,4 tis.2022158,8 tis.2023466,5 tis.2024589,1 tis.2025442,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 442,8 tis. € 147,5 tis. €
2024 589,1 tis. € 288,2 tis. €
2023 466,5 tis. € 188,7 tis. €
2022 158,8 tis. € -81,7 tis. €
2021 88,4 tis. € -172,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,7 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby406 €
  • Dlhodobé pohľadávky478,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty227,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250,0 tis. €
  • Kapitálové fondy613,0 tis. €
  • Fondy zo zisku23,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie147,5 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky739,0 tis. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatry Real Estate s. r. o. v konkurze?

Tatry Real Estate s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatry Real Estate s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatry Real Estate s. r. o. tržby 442,8 tis. €.

Je firma Tatry Real Estate s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatry Real Estate s. r. o. dosiahla zisk 147,5 tis. €.

Je Tatry Real Estate s. r. o. platiteľom DPH?

Tatry Real Estate s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatry Real Estate s. r. o. sídli?

Tatry Real Estate s. r. o. má sídlo na adrese Horná Vančurova 17, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026