Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36862169
DIČ: 2022756439
IČ DPH: SK2022756439
Ružinovská 42, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružinovská 42, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 4. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2010
Spisová značka: Sro/56631/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viktória Nagyová od 4. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 66,4 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 158,6 tis. €.

158,6 tis. €
Tržby
66,4 tis. €
Zisk
159,8 tis. €
Celkové výnosy
502,9 tis. €
Aktíva
418,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
81,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,3 tis., 2022 30,3 tis., 2023 56,8 tis., 2024 94,0 tis., 2025 66,4 tis.202119,3 tis.202230,3 tis.202356,8 tis.202494,0 tis.202566,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,4 tis., 2022 114,2 tis., 2023 158,9 tis., 2024 189,0 tis., 2025 158,6 tis.2021101,4 tis.2022114,2 tis.2023158,9 tis.2024189,0 tis.2025158,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 158,6 tis. € 66,4 tis. €
2024 189,0 tis. € 94,0 tis. €
2023 158,9 tis. € 56,8 tis. €
2022 114,2 tis. € 30,3 tis. €
2021 101,4 tis. € 19,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky379,3 tis. €
  • Finančné účty115,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov346,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky149 €
  • Krátkodobé záväzky9,8 tis. €
  • Bankové úvery74,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. v konkurze?

Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. tržby 158,6 tis. €.

Je firma Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. dosiahla zisk 66,4 tis. €.

Je Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. platiteľom DPH?

Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. sídli?

Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s. r. o. má sídlo na adrese Ružinovská 42, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026