ESO - European Security Organization, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36859681
DIČ: 2022663170
IČ DPH: SK2022663170
Palisády 36, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 36, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 6. 8. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2009
Spisová značka: Sro/53801/B
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie bezpečnostnej služby v rozsahu vydanej licencie podľa Zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v …; i) monitorovanie činnosti osoby v uzavretom priestore alebo na uzavretom mieste

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Erika Dolinajová od 6. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESO - European Security Organization, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 567 % na 8,0 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 75,8 tis. €.

75,8 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
55,9 tis. €
Aktíva
33,8 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 155, 2023 1,6 tis., 2024 1,2 tis., 2025 8,0 tis.20212,6 tis.202215520231,6 tis.20241,2 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,1 tis., 2022 51,8 tis., 2023 56,7 tis., 2024 66,7 tis., 2025 75,8 tis.202165,1 tis.202251,8 tis.202356,7 tis.202466,7 tis.202575,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,8 tis. € 8,0 tis. €
2024 66,7 tis. € 1,2 tis. €
2023 56,7 tis. € 1,6 tis. €
2022 51,8 tis. € 155 €
2021 65,1 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,8 tis. €
  • Záväzky22,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESO - European Security Organization, s. r. o. v konkurze?

ESO - European Security Organization, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESO - European Security Organization, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESO - European Security Organization, s. r. o. tržby 75,8 tis. €.

Je firma ESO - European Security Organization, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESO - European Security Organization, s. r. o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je ESO - European Security Organization, s. r. o. platiteľom DPH?

ESO - European Security Organization, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESO - European Security Organization, s. r. o. sídli?

ESO - European Security Organization, s. r. o. má sídlo na adrese Palisády 36, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026