A.R.K. ateliér, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36859087
DIČ: 2022635186
IČ DPH: SK2022635186
Okrová 1145/5, Žilina - Budatín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okrová 1145/5, Žilina - Budatín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 28. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2008
Spisová značka: Sro/49799/L
Predmet podnikania (výber): vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičnýc…; vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňov…; spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Andrea Klenovičová od 28. 6. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Roman Klenovič od 28. 6. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.R.K. ateliér, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 128 % na 87,3 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 360,7 tis. €.

360,7 tis. €
Tržby
87,3 tis. €
Zisk
360,7 tis. €
Celkové výnosy
132,9 tis. €
Aktíva
94,6 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
48,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,6 tis., 2022 162,1 tis., 2023 33,0 tis., 2024 38,4 tis., 2025 87,3 tis.202111,6 tis.2022162,1 tis.202333,0 tis.202438,4 tis.202587,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 171,7 tis., 2022 497,8 tis., 2023 229,2 tis., 2024 274,5 tis., 2025 360,7 tis.2021171,7 tis.2022497,8 tis.2023229,2 tis.2024274,5 tis.2025360,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 360,7 tis. € 87,3 tis. €
2024 274,5 tis. € 38,4 tis. €
2023 229,2 tis. € 33,0 tis. €
2022 497,8 tis. € 162,1 tis. €
2021 171,7 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,4 tis. €
  • Zásoby14 €
  • Krátkodobé pohľadávky15,0 tis. €
  • Finančné účty110,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,3 tis. €
  • Rezervy450 €
  • Krátkodobé záväzky37,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.R.K. ateliér, s. r. o. v konkurze?

A.R.K. ateliér, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.R.K. ateliér, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.R.K. ateliér, s. r. o. tržby 360,7 tis. €.

Je firma A.R.K. ateliér, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.R.K. ateliér, s. r. o. dosiahla zisk 87,3 tis. €.

Je A.R.K. ateliér, s. r. o. platiteľom DPH?

A.R.K. ateliér, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A.R.K. ateliér, s. r. o. sídli?

A.R.K. ateliér, s. r. o. má sídlo na adrese Okrová 1145/5, Žilina - Budatín, 010 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026