Centrum pre vedu a výskum, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36856738
DIČ: 2022534074
IČ DPH: SK2022534074
Kalná nad Hronom časť Mochovce 6, Kalná nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalná nad Hronom časť Mochovce 6, Kalná nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.10
Dátum vzniku: 5. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2011
Spisová značka: Sro/28209/N
Predmet podnikania (výber): výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Borák od 1. 4. 2019
    konateľ
  • Pavel Janík od 1. 10. 2020
    konateľ
  • Slovenské elektrárne, a.s. od 14. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 73 % na 72,4 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
72,4 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
62,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 188,9 tis., 2022 64,0 tis., 2023 208,1 tis., 2024 270,7 tis., 2025 72,4 tis.2021188,9 tis.202264,0 tis.2023208,1 tis.2024270,7 tis.202572,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,8 mil.20212,0 mil.20221,6 mil.20231,9 mil.20241,9 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 72,4 tis. €
2024 1,9 mil. € 270,7 tis. €
2023 1,9 mil. € 208,1 tis. €
2022 1,6 mil. € 64,0 tis. €
2021 2,0 mil. € 188,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok12,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok96,7 tis. €
  • Zásoby101,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty246,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy500,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov520,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,4 tis. €
  • Rezervy36,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky415,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. v konkurze?

Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. dosiahla zisk 72,4 tis. €.

Je Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. platiteľom DPH?

Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. sídli?

Centrum pre vedu a výskum, s. r. o. má sídlo na adrese Kalná nad Hronom časť Mochovce 6, Kalná nad Hronom, 935 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026