HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária

Aktívna spoločnosť
IČO: 36856584
DIČ: 2022551817
IČ DPH: SK2022551817
Mlynské Nivy 49, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 49, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 6. 12. 2013
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2008
Spisová značka: Sro/50310/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii, v znení neskorších predpisov

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária v roku 2025 zvýšila zisk o 127 % na 1,3 mil. € a tržby jej narástli o 21 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
1,3 mil. €
Zisk
6,7 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 799,2 tis., 2022 680,6 tis., 2023 1,2 mil., 2024 584,8 tis., 2025 1,3 mil.2021799,2 tis.2022680,6 tis.20231,2 mil.2024584,8 tis.20251,3 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 mil., 2022 4,2 mil., 2023 4,9 mil., 2024 5,0 mil., 2025 6,1 mil.20213,8 mil.20224,2 mil.20234,9 mil.20245,0 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 1,3 mil. €
2024 5,0 mil. € 584,8 tis. €
2023 4,9 mil. € 1,2 mil. €
2022 4,2 mil. € 680,6 tis. €
2021 3,8 mil. € 799,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok233,9 tis. €
  • Zásoby438,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky185,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,8 mil. €
  • Finančné účty40,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie145,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,3 mil. €
  • Rezervy195,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery12,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária v konkurze?

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária tržby 6,1 mil. €.

Je firma HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária dosiahla zisk 1,3 mil. €.

Je HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária platiteľom DPH?

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária sídli?

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária má sídlo na adrese Mlynské Nivy 49, Bratislava - mestská časť Ružinov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026