SLOVTOP-SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36853615
DIČ: 2022494661
IČ DPH: SK2022494661
Vinohradnícka 210/8, Topoľčany, časť Veľké Bedzany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinohradnícka 210/8, Topoľčany, časť Veľké Bedzany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 20. 11. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2008
Spisová značka: Sro/21065/N
Predmet podnikania (výber): chov akvarijných rýb; nákladná cestná doprava s vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla; osobná cestná doprava vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Gerhátová od 20. 11. 2007
    konateľspoločník
  • Mário Gerhát od 27. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVTOP-SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 666,8 tis. €.

666,8 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
709,1 tis. €
Celkové výnosy
468,9 tis. €
Aktíva
239,4 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
35,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,2 tis., 2022 12,4 tis., 2023 14,1 tis., 2024 12,6 tis., 2025 13,6 tis.202149,2 tis.202212,4 tis.202314,1 tis.202412,6 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 562,2 tis., 2022 658,5 tis., 2023 699,7 tis., 2024 705,1 tis., 2025 666,8 tis.2021562,2 tis.2022658,5 tis.2023699,7 tis.2024705,1 tis.2025666,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 666,8 tis. € 13,6 tis. €
2024 705,1 tis. € 12,6 tis. €
2023 699,7 tis. € 14,1 tis. €
2022 658,5 tis. € 12,4 tis. €
2021 562,2 tis. € 49,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok115,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky139,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 tis. €
  • Finančné účty194,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov218,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky63,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,3 tis. €
  • Bankové úvery6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVTOP-SK, s.r.o. v konkurze?

SLOVTOP-SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVTOP-SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVTOP-SK, s.r.o. tržby 666,8 tis. €.

Je firma SLOVTOP-SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVTOP-SK, s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je SLOVTOP-SK, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVTOP-SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVTOP-SK, s.r.o. sídli?

SLOVTOP-SK, s.r.o. má sídlo na adrese Vinohradnícka 210/8, Topoľčany, časť Veľké Bedzany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026