archatelier s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36849766
DIČ: 2022470835
IČ DPH: SK2022470835
Tešedíkova 7796/46, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tešedíkova 7796/46, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 20. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2007
Spisová značka: Sro/48537/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Barbora Bojňanská od 11. 9. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť archatelier s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 4 % na 10,6 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 53,3 tis. €.

53,3 tis. €
Tržby
10,6 tis. €
Strata
111,8 tis. €
Aktíva
46,6 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,0 tis., 2022 28,4 tis., 2023 −24,9 tis., 2024 −11,1 tis., 2025 −10,6 tis.202125,0 tis.202228,4 tis.2023−24,9 tis.2024−11,1 tis.2025−10,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 331,1 tis., 2022 469,6 tis., 2023 71,5 tis., 2024 74,2 tis., 2025 53,3 tis.2021331,1 tis.2022469,6 tis.202371,5 tis.202474,2 tis.202553,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,3 tis. € -10,6 tis. €
2024 74,2 tis. € -11,1 tis. €
2023 71,5 tis. € -24,9 tis. €
2022 469,6 tis. € 28,4 tis. €
2021 331,1 tis. € 25,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie46,6 tis. €
  • Záväzky65,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma archatelier s. r. o. v konkurze?

archatelier s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma archatelier s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala archatelier s. r. o. tržby 53,3 tis. €.

Je firma archatelier s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 archatelier s. r. o. vykázala stratu 10,6 tis. €.

Je archatelier s. r. o. platiteľom DPH?

archatelier s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma archatelier s. r. o. sídli?

archatelier s. r. o. má sídlo na adrese Tešedíkova 7796/46, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026