Senium Medica s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36849383
DIČ: 2022466919
IČ DPH: SK2022466919
Prieložtek 1, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prieložtek 1, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.74
Dátum vzniku: 20. 10. 2007
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2007
Spisová značka: Sro/19646/L
Predmet podnikania (výber): maloobchod /v rozsahu voľných živností/; veľkoobchod /v rozsahu voľných živností/; reklamné činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Michal Kmeť od 20. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Alena Hrašková od 12. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Senium Medica s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 314,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 6,0 mil. €.

6,0 mil. €
Tržby
314,3 tis. €
Zisk
6,1 mil. €
Celkové výnosy
3,6 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
14,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 147,7 tis., 2022 195,8 tis., 2023 202,4 tis., 2024 317,2 tis., 2025 314,3 tis.2021147,7 tis.2022195,8 tis.2023202,4 tis.2024317,2 tis.2025314,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,9 mil., 2022 4,4 mil., 2023 4,7 mil., 2024 5,4 mil., 2025 6,0 mil.20213,9 mil.20224,4 mil.20234,7 mil.20245,4 mil.20256,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,0 mil. € 314,3 tis. €
2024 5,4 mil. € 317,2 tis. €
2023 4,7 mil. € 202,4 tis. €
2022 4,4 mil. € 195,8 tis. €
2021 3,9 mil. € 147,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby241,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky444,3 tis. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie314,3 tis. €
  • Rezervy21,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky854,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie552,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Senium Medica s. r. o. v konkurze?

Senium Medica s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Senium Medica s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Senium Medica s. r. o. tržby 6,0 mil. €.

Je firma Senium Medica s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Senium Medica s. r. o. dosiahla zisk 314,3 tis. €.

Je Senium Medica s. r. o. platiteľom DPH?

Senium Medica s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Senium Medica s. r. o. sídli?

Senium Medica s. r. o. má sídlo na adrese Prieložtek 1, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026