ELPO Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36846414
DIČ: 2022462794
IČ DPH: SK2022462794
Hraničná 666/12, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 666/12, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 11. 10. 2007
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 11. 2007
Spisová značka: Sro/19222/P
Predmet podnikania (výber): reklamné a propagačné služby; automatizované spracovanie údajov; správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Kubáň od 11. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Marián Vdovják od 11. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Peter Černický od 11. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELPO Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 231 % na 90,6 tis. € a tržby jej narástli o 82 % na 232,5 tis. €.

232,5 tis. €
Tržby
90,6 tis. €
Zisk
236,4 tis. €
Celkové výnosy
341,9 tis. €
Aktíva
290,8 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
57,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,2 tis., 2022 16,4 tis., 2023 16,8 tis., 2024 27,4 tis., 2025 90,6 tis.202117,2 tis.202216,4 tis.202316,8 tis.202427,4 tis.202590,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,5 tis., 2022 107,6 tis., 2023 110,4 tis., 2024 127,9 tis., 2025 232,5 tis.202191,5 tis.2022107,6 tis.2023110,4 tis.2024127,9 tis.2025232,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,5 tis. € 90,6 tis. €
2024 127,9 tis. € 27,4 tis. €
2023 110,4 tis. € 16,8 tis. €
2022 107,6 tis. € 16,4 tis. €
2021 91,5 tis. € 17,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,8 tis. €
  • Zásoby1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,8 tis. €
  • Finančné účty315,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku4,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov189,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky395 €
  • Krátkodobé záväzky50,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELPO Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ELPO Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELPO Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELPO Slovakia, s.r.o. tržby 232,5 tis. €.

Je firma ELPO Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELPO Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 90,6 tis. €.

Je ELPO Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ELPO Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELPO Slovakia, s.r.o. sídli?

ELPO Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Hraničná 666/12, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026