GCCL Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36842656
DIČ: 2022457327
IČ DPH: SK2022457327
Krížna 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krížna 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 4. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2007
Spisová značka: Sro/48222/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Christopher Anthony Zigmont od 14. 6. 2021
    konateľ
  • Shaun Irwin od 19. 7. 2022
    konateľ
  • GCCL ( HK ) Holding Limited od 31. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GCCL Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 56,7 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
56,7 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
909,0 tis. €
Aktíva
882,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
96,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,3 tis., 2022 46,8 tis., 2023 45,5 tis., 2024 46,7 tis., 2025 56,7 tis.202124,3 tis.202246,8 tis.202345,5 tis.202446,7 tis.202556,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 651,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.2021651,1 tis.20221,2 mil.20231,2 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 56,7 tis. €
2024 1,3 mil. € 46,7 tis. €
2023 1,2 mil. € 45,5 tis. €
2022 1,2 mil. € 46,8 tis. €
2021 651,1 tis. € 24,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok548 €
  • Krátkodobé pohľadávky904,4 tis. €
  • Finančné účty3,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku28,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov790,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,7 tis. €
  • Rezervy18,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GCCL Slovakia s.r.o. v konkurze?

GCCL Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GCCL Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GCCL Slovakia s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma GCCL Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GCCL Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 56,7 tis. €.

Je GCCL Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

GCCL Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GCCL Slovakia s.r.o. sídli?

GCCL Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Krížna 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026