MSO - Klimatizácie, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36842567
DIČ: 2022464191
IČ DPH: SK2022464191
Montážna ulica 3192/24, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Montážna ulica 3192/24, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 4. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 10. 2007
Spisová značka: Sro/18325/R
Predmet podnikania (výber): montáž a servis chladiarenských a klimatizačných zariadení; výroba elektrických strojov a prístrojov; montáž a údržba elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Kamenský od 4. 10. 2007
    konateľspoločník
  • Radomír Važan od 3. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MSO - Klimatizácie, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 155,7 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
155,7 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
638,3 tis. €
Aktíva
417,8 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
26,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 148,8 tis., 2022 128,5 tis., 2023 91,3 tis., 2024 116,7 tis., 2025 155,7 tis.2021148,8 tis.2022128,5 tis.202391,3 tis.2024116,7 tis.2025155,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,1 mil., 2023 887,9 tis., 2024 934,0 tis., 2025 1,3 mil.20211,3 mil.20221,1 mil.2023887,9 tis.2024934,0 tis.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 155,7 tis. €
2024 934,0 tis. € 116,7 tis. €
2023 887,9 tis. € 91,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 128,5 tis. €
2021 1,3 mil. € 148,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok357,7 tis. €
  • Zásoby8,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky168,3 tis. €
  • Finančné účty99,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov254,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie155,7 tis. €
  • Rezervy4,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky70,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky110,0 tis. €
  • Bankové úvery35,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MSO - Klimatizácie, s.r.o. v konkurze?

MSO - Klimatizácie, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MSO - Klimatizácie, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MSO - Klimatizácie, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma MSO - Klimatizácie, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MSO - Klimatizácie, s.r.o. dosiahla zisk 155,7 tis. €.

Je MSO - Klimatizácie, s.r.o. platiteľom DPH?

MSO - Klimatizácie, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MSO - Klimatizácie, s.r.o. sídli?

MSO - Klimatizácie, s.r.o. má sídlo na adrese Montážna ulica 3192/24, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026