BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 36840084
DIČ: 2022450639
IČ DPH: SK2022450639
Soblahov 804, Soblahov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Soblahov 804, Soblahov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.60
Dátum vzniku: 28. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2011
Spisová značka: Sro/18303/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Silvia Mikolajová od 28. 9. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila zisk o 56 % na 126,0 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 391,9 tis. €.

391,9 tis. €
Tržby
126,0 tis. €
Zisk
394,3 tis. €
Celkové výnosy
778,6 tis. €
Aktíva
625,6 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
73,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 75,0 tis., 2023 192,4 tis., 2024 80,5 tis., 2025 126,0 tis.20215,4 tis.202275,0 tis.2023192,4 tis.202480,5 tis.2025126,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,7 tis., 2022 257,5 tis., 2023 442,0 tis., 2024 295,8 tis., 2025 391,9 tis.2021157,7 tis.2022257,5 tis.2023442,0 tis.2024295,8 tis.2025391,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 391,9 tis. € 126,0 tis. €
2024 295,8 tis. € 80,5 tis. €
2023 442,0 tis. € 192,4 tis. €
2022 257,5 tis. € 75,0 tis. €
2021 157,7 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok394,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,6 tis. €
  • Finančné účty363,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov486,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie126,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 391,9 tis. €.

Je firma BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 126,0 tis. €.

Je BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Soblahov 804, Soblahov, 913 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026