ENRICO PRODUKTIONS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36838993
DIČ: 2022451068
IČ DPH: SK2022451068
Štiavnická 5215, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štiavnická 5215, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.13
Dátum vzniku: 27. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 10. 2007
Spisová značka: Sro/19541/L
Predmet podnikania (výber): výroba iného vrchného ošatenia, odevov a doplnkov; veľkoobchod s odevami; veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erich Grimm od 27. 9. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Anna Grimm od 17. 10. 2023
    konateľ
  • Richard Hajzuk od 1. 11. 2008
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 84 % na 43,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
43,5 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
496,6 tis. €
Aktíva
229,8 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
74,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −363,7 tis., 2022 23,1 tis., 2023 85,7 tis., 2024 23,6 tis., 2025 43,5 tis.2021−363,7 tis.202223,1 tis.202385,7 tis.202423,6 tis.202543,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,1 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,7 mil.20212,1 mil.20222,7 mil.20233,1 mil.20242,8 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 43,5 tis. €
2024 2,8 mil. € 23,6 tis. €
2023 3,1 mil. € 85,7 tis. €
2022 2,7 mil. € 23,1 tis. €
2021 2,1 mil. € -363,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby13,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky458,9 tis. €
  • Finančné účty23,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie947 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov179,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,5 tis. €
  • Rezervy47,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky212,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. v konkurze?

ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. dosiahla zisk 43,5 tis. €.

Je ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. platiteľom DPH?

ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. sídli?

ENRICO PRODUKTIONS s. r. o. má sídlo na adrese Štiavnická 5215, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026