Prologis Slovak Republic Management s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36837539
DIČ: 2022468492
IČ DPH: SK2022468492
Dialničná cesta 24, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dialničná cesta 24, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 25. 9. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2007
Spisová značka: Sro/48053/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, pri ktorom sa popri prenájme neposkytujú iné než základné s…; obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou nehnuteľností; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ben Bannatyne od 5. 9. 2008
    konateľ
  • Martin Baláž od 19. 2. 2016
    konateľ
  • Paweł Sapek od 10. 1. 2020
    konateľ
  • ProLogis Holding B.V. od 19. 3. 2022
    spoločník
  • Prologis B.V. od 19. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Prologis Slovak Republic Management s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 344,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
344,9 tis. €
Strata
2,6 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
3,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 422,4 tis., 2022 911,7 tis., 2023 720,5 tis., 2024 170,7 tis., 2025 −344,9 tis.2021422,4 tis.2022911,7 tis.2023720,5 tis.2024170,7 tis.2025−344,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 3,7 mil., 2023 3,6 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,6 mil.20212,6 mil.20223,7 mil.20233,6 mil.20242,7 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € -344,9 tis. €
2024 2,7 mil. € 170,7 tis. €
2023 3,6 mil. € 720,5 tis. €
2022 3,7 mil. € 911,7 tis. €
2021 2,6 mil. € 422,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty640,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,2 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov555,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-344,9 tis. €
  • Rezervy80,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky60,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky674,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Prologis Slovak Republic Management s.r.o. v konkurze?

Prologis Slovak Republic Management s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Prologis Slovak Republic Management s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Prologis Slovak Republic Management s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma Prologis Slovak Republic Management s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Prologis Slovak Republic Management s.r.o. vykázala stratu 344,9 tis. €.

Je Prologis Slovak Republic Management s.r.o. platiteľom DPH?

Prologis Slovak Republic Management s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Prologis Slovak Republic Management s.r.o. sídli?

Prologis Slovak Republic Management s.r.o. má sídlo na adrese Dialničná cesta 24, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026