Capital & Financial Protection, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36835765
DIČ: 2022449726
IČ DPH: SK2022449726
Zimná 4, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zimná 4, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 9. 2007
Základné imanie: 34,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2009
Spisová značka: Sro/13636/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Struhár od 20. 9. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Stanislava Struhárová od 20. 9. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Capital & Financial Protection, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 103 % na 3,1 tis. € a tržby jej ostali na 198,2 tis. €.

198,2 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
175,3 tis. €
Aktíva
60,9 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 851, 2022 1,2 tis., 2023 39, 2024 1,5 tis., 2025 3,1 tis.202185120221,2 tis.20233920241,5 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 239,7 tis., 2022 266,1 tis., 2023 235,8 tis., 2024 198,9 tis., 2025 198,2 tis.2021239,7 tis.2022266,1 tis.2023235,8 tis.2024198,9 tis.2025198,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 198,2 tis. € 3,1 tis. €
2024 198,9 tis. € 1,5 tis. €
2023 235,8 tis. € 39 €
2022 266,1 tis. € 1,2 tis. €
2021 239,7 tis. € 851 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie60,9 tis. €
  • Záväzky114,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Capital & Financial Protection, s.r.o. v konkurze?

Capital & Financial Protection, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Capital & Financial Protection, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Capital & Financial Protection, s.r.o. tržby 198,2 tis. €.

Je firma Capital & Financial Protection, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Capital & Financial Protection, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je Capital & Financial Protection, s.r.o. platiteľom DPH?

Capital & Financial Protection, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Capital & Financial Protection, s.r.o. sídli?

Capital & Financial Protection, s.r.o. má sídlo na adrese Zimná 4, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026