Tate & Lyle Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36830348
DIČ: 2022439661
IČ DPH: SK2022439661
Priemyselná ulica 114/2, Boleráz

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná ulica 114/2, Boleráz Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 11. 9. 2007
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2007
Spisová značka: Sro/20602/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; manažérska činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Carlos Romão od 14. 9. 2023
    konateľ
  • Mark Dixon od 12. 11. 2020
    konateľ
  • TATE & LYLE INVESTMENTS LIMITED od 29. 4. 2022
    spoločník
  • TATE & LYLE PUBLIC LIMITED COMPANY od 29. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 13 % na 2,6 mil. € a tržby jej klesli o 7 % na 448,7 mil. €.

448,7 mil. €
Tržby
2,6 mil. €
Zisk
452,2 mil. €
Celkové výnosy
85,7 mil. €
Aktíva
6,7 mil. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
1,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 1,6 mil., 2023 3,4 mil., 2024 3,0 mil., 2025 2,3 mil., 2026 2,6 mil.20221,6 mil.20233,4 mil.20243,0 mil.20252,3 mil.20262,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 474,1 mil., 2023 588,5 mil., 2024 568,4 mil., 2025 483,7 mil., 2026 448,7 mil.2022474,1 mil.2023588,5 mil.2024568,4 mil.2025483,7 mil.2026448,7 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 487,5 mil., 2026 452,2 mil.2022–2023–2024–2025487,5 mil.2026452,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 568,1 tis., 2026 845,9 tis.2022–2023–2024–2025568,1 tis.2026845,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 448,7 mil. € 2,6 mil. €
2025 483,7 mil. € 2,3 mil. €
2024 568,4 mil. € 3,0 mil. €
2023 588,5 mil. € 3,4 mil. €
2022 474,1 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Zásoby3,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky78,6 mil. €
  • Finančné účty1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie17,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 mil. €
  • Rezervy405,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. tržby 448,7 mil. €.

Je firma Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 mil. €.

Je Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. sídli?

Tate & Lyle Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná ulica 114/2, Boleráz, 919 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026